B41896C7228M000
MFR.Part #
B41896C7228M000
JLCPCB Part #
C5113281
Package
Plugin,D18xL37mm
Description
-55℃~+125℃ 18mm 2200uF 3.84A@100kHz 35V 37mm 7.5mm 7000hrs@125℃ 80mΩ@120Hz ±20% 插件,D18xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS