B41896C6158M000
MFR.Part #
B41896C6158M000
JLCPCB Part #
C5113274
Package
Plugin,D18xL37mm
Description
-55℃~+125℃ 1500uF 18mm 3.84A@100kHz 37mm 50V 7.5mm 7000hrs@125℃ 84mΩ@120Hz ±20% 插件,D18xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS