B41896C5228M009
MFR.Part #
B41896C5228M009
JLCPCB Part #
C5113268
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-55℃~+125℃ 16mm 2200uF 23mΩ@10kHz 25V 3.16A@100kHz 33.5mm 7.5mm 7000hrs@125℃ ±20% 插件,D16xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS