B41888D6157M
MFR.Part #
B41888D6157M
JLCPCB Part #
C1668334
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
150uF 228mΩ@10kHz 50V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS