B41888C8158M000
MFR.Part #
B41888C8158M000
JLCPCB Part #
C1599051
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1500uF 18mm 40mΩ 63V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS