B41888C6337M000
MFR.Part #
B41888C6337M000
JLCPCB Part #
C1595527
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 330uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ 75mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS