B41866C8567M000
MFR.Part #
B41866C8567M000
JLCPCB Part #
C5113236
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 1.412A@100kHz 16mm 22mm 5000hrs@125℃ 560uF 63V 7.5mm 83mΩ@100kHz ±20% 插件,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS