B41866C8477M000
MFR.Part #
B41866C8477M000
JLCPCB Part #
C1597940
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16mm 470uF 5000hrs@125℃ 63V 7.5mm 83mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS