B41866C8107M000
MFR.Part #
B41866C8107M000
JLCPCB Part #
C1594773
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10mm 3000hrs@125℃ 326mΩ 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS