B41866C7337M008
MFR.Part #
B41866C7337M008
JLCPCB Part #
C5113233
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 175mΩ@10kHz 17mm 3000hrs@125℃ 330uF 35V 5mm 714mA@100kHz ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS