B41866C7227M
MFR.Part #
B41866C7227M
JLCPCB Part #
C515227
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 2.98Ω@10kHz 220uF 3000hrs@125℃ 35V 450mA@120kHz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS