B41866C7108M009
MFR.Part #
B41866C7108M009
JLCPCB Part #
C428912
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
1000uF 16mm 20mm 35V 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS