B41866C6227M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41866C6227M000
JLCPCB Part #
C5113225
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 134mΩ@100kHz 220uF 22mm 3000hrs@125℃ 50V 5mm 875mA@100kHz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS