B41858D9337M000
MFR.Part #
B41858D9337M000
JLCPCB Part #
C5113218
Package
Plugin,D18xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 1.477A@100kHz 100V 101mΩ@10kHz 18mm 27mm 330uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS