B41858C9476M008
MFR.Part #
B41858C9476M008
JLCPCB Part #
C5113215
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 22mm 460mA@100kHz 461mΩ@10kHz 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS