B41858C7687M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41858C7687M000
JLCPCB Part #
C1596743
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm 60mΩ 680uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS