B41858C7188M000
MFR.Part #
B41858C7188M000
JLCPCB Part #
C1598459
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1800uF 18mm 31mΩ 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS