B41858C5338M000
MFR.Part #
B41858C5338M000
JLCPCB Part #
C5113205
Package
Plugin,D18xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.941A@100kHz 25V 27mm 27mΩ@10kHz 3300uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS