B41858C3478M000
MFR.Part #
B41858C3478M000
JLCPCB Part #
C5113197
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 18mm 2.381A@100kHz 22mm 34mΩ@10kHz 4700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS