B41858C3477M006
MFR.Part #
B41858C3477M006
JLCPCB Part #
C5113196
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 13mm 274mΩ@10kHz 3.5mm 3000hrs@105℃ 436mA@100kHz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS