B41858C3228M1
MFR.Part #
B41858C3228M1
JLCPCB Part #
C1596828
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 12.5mm 2200uF 5000hrs@105℃ 5mm 60mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS