B41856C7477M008
MFR.Part #
B41856C7477M008
JLCPCB Part #
C5113194
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@100kHz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS