B41856C6337M000
MFR.Part #
B41856C6337M000
JLCPCB Part #
C1595384
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 330uF 50V 50mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS