B41821A4477M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41821A4477M000
JLCPCB Part #
C1582518
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 440mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS