B41789A7208Q001
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41789A7208Q001
JLCPCB Part #
C1608521
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 2000uF 21.5mm 21mm 38mΩ@100Hz 39mm 40V 8A@10kHz 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS