B41695B7228Q001
MFR.Part #
B41695B7228Q001
JLCPCB Part #
C428909
Package
Plugin,D20xL29mm
Description
-10%~+30% 20mm 2200uF 29mm 3000hrs@125℃ 37mm 40V 插件,D20xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS