B41692A5158Q001
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41692A5158Q001
JLCPCB Part #
C428910
Package
Plugin,D14xL30mm
Description
14mm 1500uF 25V 30mm 40mm 5000hrs@125℃ 插件,D14xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS