B41605A0258M008
MFR.Part #
B41605A0258M008
JLCPCB Part #
C1583324
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 22mm 2500uF 5000hrs@125℃ 55V 8.4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS