B41560A8689M000
MFR.Part #
B41560A8689M000
JLCPCB Part #
C1590393
Package
Bolt
Description
-40℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 5mΩ@100Hz 63V 68000uF ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS