B41560A7100M000
MFR.Part #
B41560A7100M000
JLCPCB Part #
C3816095
Package
Bolt,D64.3xL106.7mm
Description
-40℃~+105℃ 0.1F 106.7mm 18A@100Hz 28.5mm 3000hrs@105℃ 40V 64.3mm 8.2mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D64.3xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS