B41505A6688M000
MFR.Part #
B41505A6688M000
JLCPCB Part #
C1581829
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.9A@100Hz 30mm 33mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ 50V 52mm 6800uF ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS