B41505A6228M002
MFR.Part #
B41505A6228M002
JLCPCB Part #
C1601778
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@100Hz 10mm 2200uF 22mm 5000hrs@105℃ 50V 90mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS