B41505A5109M000
MFR.Part #
B41505A5109M000
JLCPCB Part #
C1583668
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 2.5A@100Hz 25V 25mm 30mΩ@100Hz 42mm 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS