B41458B9339M003
MFR.Part #
B41458B9339M003
JLCPCB Part #
C1617570
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 100V 12000hrs@85℃ 33000uF 6mΩ@100Hz ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS