B41458B7689M000
MFR.Part #
B41458B7689M000
JLCPCB Part #
C1586832
Package
Bolt,D51.6xL106.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.7mm 10mΩ@100Hz 12000hrs@85℃ 16A@100Hz 22.2mm 40V 51.6mm 68000uF ±20% 螺栓,D51.6xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS