B41456B9479M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41456B9479M000
JLCPCB Part #
C1585525
Package
Bolt,D76.9xL143.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12000hrs@85℃ 143.2mm 24A@100Hz 31.7mm 47000uF 5mΩ@100Hz 76.9mm ±20% Bolt,D76.9xL143.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS