B41252C9128M
MFR.Part #
B41252C9128M
JLCPCB Part #
C3723976
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.88A@120Hz 100V 10mm 1200uF 2000hrs@105℃ 27mm 30mm ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS