B41252C8478M
MFR.Part #
B41252C8478M
JLCPCB Part #
C7218492
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.1A@120Hz 32mm 35mm 4700uF 63V ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS