B41252B8158M
MFR.Part #
B41252B8158M
JLCPCB Part #
C1599477
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.54A@120Hz 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 63V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS