B41252B7159M
MFR.Part #
B41252B7159M
JLCPCB Part #
C1604600
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 35V 35mm 4.12A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS