B41252B4109M
MFR.Part #
B41252B4109M
JLCPCB Part #
C3723995
Package
Plugin,D25.4xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 16V 2.56A@120Hz 2000hrs@105℃ 25.4mm 27mm ±20% 插件,D25.4xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS