B41252A8478M000
MFR.Part #
B41252A8478M000
JLCPCB Part #
C1583634
Package
Plugin,D25.4xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.2A@120Hz 4700uF 52mm 63V ±20% Plugin,D25.4xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS