B41252A7338M002
MFR.Part #
B41252A7338M002
JLCPCB Part #
C1600966
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.26A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 3300uF 35V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS