B41252A6398M000
MFR.Part #
B41252A6398M000
JLCPCB Part #
C1587783
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.52A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 3900uF 42mm 50V ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS