B41252A6159M000
MFR.Part #
B41252A6159M000
JLCPCB Part #
C3724128
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 35mm 5.24A@120Hz 50V 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS