B41252A4399M
MFR.Part #
B41252A4399M
JLCPCB Part #
C5571724
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 30mm 39000uF 5.16A@120Hz 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS