B41231C9188M000
MFR.Part #
B41231C9188M000
JLCPCB Part #
C1601092
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 1800uF 2000hrs@85℃ 3.49A@120Hz 30mm ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS