B41231C3399M000
MFR.Part #
B41231C3399M000
JLCPCB Part #
C1602211
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 35mm 39000uF 6.38A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS