B41231B6688M000
MFR.Part #
B41231B6688M000
JLCPCB Part #
C5950120
Package
Plugin,D25.4xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 4.76A@120Hz 47mm 50V 6800uF ±20% Plugin,D25.4xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS