B41231B6338M007
MFR.Part #
B41231B6338M007
JLCPCB Part #
C5950118
Package
Plugin,D25.4xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 27mm 3.06A@120Hz 3300uF 50V ±20% Plugin,D25.4xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS